צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  פעילויות ידידותיות למשפחות בקנצ'נבורי

  קנצ'נבורי, עיר קסומה במערב תאילנד, מציעה מגוון רחב של פעילויות ידידותיות למשפחות. אם אתם מחפשים חוויות מרתקות, טבע עוצר נשימה והיסטוריה עשירה, קנצ'נבורי היא היעד המושלם עבורכם. בואו נצלול לעומק ונגלה את כל מה שיש לעיר הזו להציע למשפחות.

  הפארק הלאומי ארוואן

  הפארק הלאומי ארוואן הוא אחד המקומות המרהיבים ביותר בקנצ'נבורי. הפארק מציע מסלולי הליכה מרהיבים, מפלים מרהיבים ובריכות טבעיות שבהן ניתן לשחות. הילדים ייהנו מההליכה ביער, מהמפלים ומהבריכות הקרירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הרגעים הבלתי נשכחים.

  גשר הנהר קוואי

  גשר הנהר קוואי הוא אתר היסטורי מרתק שמספר את סיפורם של שבויי המלחמה שבנו את הגשר במהלך מלחמת העולם השנייה. ביקור בגשר הוא חוויה חינוכית ומרגשת לכל המשפחה. ניתן לשוט בסירה על הנהר ולראות את הגשר מזווית אחרת, או לטייל לאורך הגשר ולהתרשם מהנוף המרהיב.

  מוזיאון המלחמה JEATH

  מוזיאון המלחמה JEATH הוא מקום נוסף שבו ניתן ללמוד על ההיסטוריה של האזור. המוזיאון מציג תמונות, חפצים ועדויות של שבויי המלחמה והחיילים שהיו מעורבים בבניית הגשר. זהו מקום מרתק ומרגש שמציע חוויה חינוכית לכל המשפחה.

  שמורת הפילים אלפנטס וורלד

  שמורת הפילים אלפנטס וורלד היא מקום שבו ניתן לפגוש פילים מקרוב וללמוד על חייהם. הילדים ייהנו מההזדמנות להאכיל את הפילים, לרחוץ אותם וללמוד על החשיבות של שמירת הפילים בטבע. זהו מקום שמציע חוויה מרגשת ומלמדת לכל המשפחה.

  מערות פרא תאט

  מערות פרא תאט הן מערות מרהיבות שבהן ניתן לראות תצורות סלע מרהיבות ונטיפים מרהיבים. הילדים ייהנו מההרפתקה של חקר המערות ומהנופים המרהיבים שבתוכן. אל תשכחו להביא פנס כדי לראות את כל הפרטים הקטנים.

  שוק הלילה של קנצ'נבורי

  שוק הלילה של קנצ'נבורי הוא מקום נהדר לבלות בו ערב עם המשפחה. השוק מציע מגוון רחב של דוכנים עם אוכל מקומי, בגדים, מזכרות ועוד. הילדים ייהנו מהאווירה התוססת ומההזדמנות לטעום מאכלים חדשים ומרתקים.

  פארק המים ווסט ווטר פארק

  פארק המים ווסט ווטר פארק הוא מקום נהדר לבלות בו יום חם עם המשפחה. הפארק מציע מגוון רחב של מגלשות מים, בריכות ומשחקי מים שמתאימים לכל הגילאים. הילדים ייהנו מההזדמנות להשתעשע במים ולהתקרר ביום חם.

  טיול אופניים לאורך הנהר

  טיול אופניים לאורך הנהר הוא דרך נהדרת לראות את הנופים המרהיבים של קנצ'נבורי. ניתן לשכור אופניים ולצאת לטיול לאורך הנהר, לעצור בפארקים ובאתרים היסטוריים וליהנות מהנוף המרהיב. זהו טיול שמתאים לכל המשפחה ומציע חוויה מרגיעה ומהנה.

  ביקור בכפרים מקומיים

  ביקור בכפרים מקומיים הוא דרך נהדרת ללמוד על התרבות והחיים המקומיים. ניתן לבקר בכפרים, לפגוש את התושבים המקומיים, ללמוד על המלאכות המסורתיות וליהנות מהאווירה הכפרית. הילדים ייהנו מההזדמנות ללמוד על תרבות חדשה ולפגוש אנשים חדשים.

  טיול ברכבת המוות

  טיול ברכבת המוות הוא חוויה מרתקת ומרגשת לכל המשפחה. הרכבת נוסעת לאורך המסלול ההיסטורי שבו נבנה גשר הנהר קוואי ומציעה נופים מרהיבים של האזור. זהו טיול שמציע חוויה חינוכית ומרגשת לכל המשפחה.

  קנצ'נבורי מציעה מגוון רחב של פעילויות ידידותיות למשפחות, מהפארקים הלאומיים המרהיבים ועד לאתרים ההיסטוריים המרתקים. אם אתם מחפשים חוויות מרתקות, טבע עוצר נשימה והיסטוריה עשירה, קנצ'נבורי היא היעד המושלם עבורכם. צרו איתנו קשר כדי לתכנן את הטיול המשפחתי הבא שלכם לקנצ'נבורי ותיהנו מחוויה בלתי נשכחת.