צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  סיור חיות בר וטבע בקנצ'נבורי: חוויה בלתי נשכחת

  קנצ'נבורי, הממוקמת במערב תאילנד, היא יעד מושלם לחובבי טבע וחיות בר. האזור מציע נופים מרהיבים, יערות עבותים, מפלים מרהיבים ושפע של חיות בר. אם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת שתשלב בין הרפתקאות בטבע לבין מפגשים עם חיות בר, סיור בקנצ'נבורי הוא הבחירה המושלמת עבורכם.

  הפארק הלאומי ארוואן

  הפארק הלאומי ארוואן הוא אחד מהפארקים היפים ביותר בתאילנד. הפארק מפורסם בזכות המפלים המרהיבים שלו, המורכבים משבעה מפלים שונים. כל מפל מציע חוויה ייחודית, עם בריכות טבעיות שבהן ניתן לשחות ולהתרענן. בנוסף למפלים, הפארק מציע מסלולי הליכה מרהיבים ביער, שבהם תוכלו לפגוש חיות בר כמו קופים, ציפורים נדירות ופרפרים צבעוניים.

  הפארק הלאומי סאי יוק

  הפארק הלאומי סאי יוק הוא עוד יעד חובה לחובבי טבע. הפארק מציע נופים מרהיבים של יערות עבותים, נהרות ומפלים. אחת האטרקציות המרכזיות בפארק היא מערת סאי יוק, מערה מרהיבה עם נטיפים וזקיפים מרשימים. בנוסף, הפארק מציע מסלולי הליכה ורכיבה על אופניים, שבהם תוכלו לפגוש חיות בר כמו פילים, נמרים וציפורים נדירות.

  הפארק הלאומי חואי קה קהנג

  הפארק הלאומי חואי קה קהנג הוא אחד מהפארקים הגדולים ביותר בתאילנד, והוא מציע מגוון רחב של חיות בר ונופים מרהיבים. הפארק מפורסם בזכות אוכלוסיית הפילים הגדולה שלו, וכן בזכות נמרים, דובים, צבאים וציפורים נדירות. הפארק מציע מסלולי הליכה מרהיבים, שבהם תוכלו לחוות את הטבע במלוא עוצמתו.

  סיור חיות בר בקנצ'נבורי

  סיור חיות בר בקנצ'נבורי הוא חוויה בלתי נשכחת שתאפשר לכם לפגוש חיות בר בסביבתן הטבעית. במהלך הסיור תוכלו לפגוש פילים, נמרים, דובים, צבאים, קופים, ציפורים נדירות ועוד. הסיור כולל גם ביקור במרכזי שימור חיות בר, שבהם תוכלו ללמוד על המאמצים לשימור החיות והטבע באזור.

  מפגש עם פילים

  אחת החוויות המרגשות ביותר בסיור חיות בר בקנצ'נבורי היא המפגש עם פילים. במהלך הסיור תוכלו לפגוש פילים בסביבתם הטבעית, ללמוד על חייהם ולהשתתף בפעילויות כמו האכלה ורחצה של הפילים. זוהי חוויה מרגשת ומלמדת שתשאיר אתכם עם זיכרונות בלתי נשכחים.

  מפגש עם נמרים

  קנצ'נבורי היא גם ביתם של נמרים מרהיבים. במהלך הסיור תוכלו לפגוש נמרים בסביבתם הטבעית, ללמוד על חייהם ולהשתתף בפעילויות כמו צילום נמרים. זוהי חוויה מרגשת ומלמדת שתשאיר אתכם עם זיכרונות בלתי נשכחים.

  מפגש עם דובים

  קנצ'נבורי היא גם ביתם של דובים מרהיבים. במהלך הסיור תוכלו לפגוש דובים בסביבתם הטבעית, ללמוד על חייהם ולהשתתף בפעילויות כמו צילום דובים. זוהי חוויה מרגשת ומלמדת שתשאיר אתכם עם זיכרונות בלתי נשכחים.

  מפגש עם ציפורים נדירות

  קנצ'נבורי היא גם ביתם של ציפורים נדירות ומרהיבות. במהלך הסיור תוכלו לפגוש ציפורים נדירות בסביבתן הטבעית, ללמוד על חייהן ולהשתתף בפעילויות כמו צילום ציפורים. זוהי חוויה מרגשת ומלמדת שתשאיר אתכם עם זיכרונות בלתי נשכחים.

  סיור חיות בר בקנצ'נבורי הוא חוויה בלתי נשכחת שתאפשר לכם לפגוש חיות בר בסביבתן הטבעית, ללמוד על חייהן ולהשתתף בפעילויות מרגשות ומלמדות. אם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת שתשלב בין הרפתקאות בטבע לבין מפגשים עם חיות בר, סיור בקנצ'נבורי הוא הבחירה המושלמת עבורכם.

  צרו קשר איתנו עוד היום כדי לתכנן את הטיול שלכם לקנצ'נבורי ולחוות את הטבע והחיות הבר במלוא עוצמתם.